AkustiX

Pomiary Hałasu

Laboratorium - pomiary akustyczne

Pomiary hałasu Poznań...

AkustiX – pomiary hałasu: Siedziba naszej firmy mieści się w Przeźmierowie pod Poznaniem. Dlatego też nasze usługi (pomiary i projekty akustyczne) skupiamy głównie wokół miasta Poznań. 

Zrealizowaliśmy liczne projekty i zlecenia dla deweloperów, zakładów przemysłowych jak i mieszkańców miasta Poznań i jego najbliższych okolic. 

... ale też cała Polska

Realizujemy zlecenia z całej Polski i nie tylko. Odległość od Poznania nie jest dla nas problemem. Dlatego też realizujemy zadania na terenie całego kraju, a także poza jego granicami. 

Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Toruń, Zielona Góra – to tylko niektóre z miast, w których realizowaliśmy pomiary i projekty akustyczne!

Akredytowane pomiary akustyczne

W ramach firmy AkustiX działa Akredytowane Laboratorium Badawcze (numer akredytacji AB 1162) wykonujące pomiary akustyczne poparte certyfikatem akredytacji Polskiego Centrum Akredytacji. Zapoznaj się z certyfikatem akredytacji tutaj. Pełny zakres akredytacji dostępny jest na stronie PCA.

Ze szczegółami dotyczącymi Akredytowanego Laboratorium Badawczego AkustiX możesz zapoznać się na stronie Laboratorium

Szczegóły ofery firmy AkustiX (w tym pomiary akustyczne, projekty akustyczne oraz konsulting z zakresu akustyki) możesz sprawdzić na stronie Oferta

Pracownia projektowa i konsultingowa

Pomiary to nie wszystko...

Poza akredytowanymi pomiarami akustycznymi firma AkustiX realizuje także liczna projekty akustyczne z zakresu akustyki środowiska, akustyki budowlanej, akustyki architektonicznej, przemysłowej, IT i wibroakustyki. Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty.

Aby potwierdzić nasze kompetencje w oferowanych dziedzinach akustyki prezentujemy także nasze wybrane realizacje. Podzielone one zostały na kategorie, aby łatwiej odnaleźć interesujące wpisy. Sprawdź nasze realizacje:

pomiary akustyczne - pracownia 1
pomiary akustyczne - pracownia 2
pomiary akustyczne - pracownia 2

Pomiary hałasu - wskazówki

Oferta

Świadczymy usługi w następujących dziedzinach akustyki:

Akustyka Środowiska

Mapy Akustyczne

Akustyka Architektoniczna

Pomiary Akredytowane

Monitoring hałasu

Audyt akustyczny

Jeśli jesteś zainteresowany - sprawdź szczegóły naszej oferty!